BlogGüncel Yazılarımız

Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon Fikirleri - Strafor Panel

Duvarlarınız tuğla kaplı ise birçok kişiyi evinize hayran bırakabilirsiniz! Tuğla duvarlar herhangi bir mekana karakter ve sıcaklık katar. Tuğla kaplamalar dokusu ve doğal renkleri nedeniyle rustikten modernliğe kadar birçok stilde çeşitli konseptler oluşturabilirsiniz.

Tuğla duvarlarınızda beyaz renk kullanmayı tercih edenlerdenseniz, aksesuarlar ve çeşitli tablolar ile duvarlarınızı renklendirebilirsiniz. Adeta süslenmeyi bekleyen boş bir tuval gibi istediğiniz renklerle süsleyebilir, kendinizi mekanlarınızda iyi hissettirecek tasarımlar oluşturabilirsinzi. Çeşitli aksuarlar ve tablolar ile koyu ahşap renkli mobilyalar kullanmak, beyaz tuğla duvarlarınız çarpıcı bir kontrast sağlayabilir.

Herhangi bir duvarı dekore ederken, alanın avantajlarından yararlanabilmek için mümkün olduğunca çok aksesuar kullanmayı düşünebilirsiniz. Bazen ihtiyacınız olan tek şey, tuğla kaplı duvarlarınızı renklendirmek için iki sıradan bir resim bile olabilir...

Havalı evlerin bir diğer adımı da duvarlarda güzel şeylerin olmasıdır. Fiber kaplı duvar panelleri ile evinizde stil sahibi alanlar tasarlayabilir, birçok renk ve desen çeşitleri ile farklı atmosferler oluşturabilirsiniz.

Modern ve gösterişli duvar panelleri ile siz de duvarlarınızı yenilemek ister misiniz?